Forum drużyny KS Czarni Boguniewo

Forum drużyny KS Czarni Boguniewo


#1 2012-07-13 19:02:50

grzechu5

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 262
Punktów :   

B-klasa ostateczna decyzja!!

W dniu dzisiejszym p. Wojciechowski był w WZPN-ie i niestety nie mozemy zgłosić drużyny w tym sezonie!

Procedura zawiązania klubu (LZS) trwa 3 miesiące a nie dostaniemy warunkowej zgody!
A w związku z tym problem z otrzymaniem pieniędzy, a kosztów nie zabraknie (szatnia, ogrodzenie, pilkochwyty, koszulki, badania, ubezpieczenie, dojazdy, opłacenie sędziow, utrzymanie boiska...)!

Jeśli mamy wystarczająco cierpliwości i charakteru ten sezon mamy pograć w GLPN, zająć w niej przyzwoite miejsce (1-3), oczywiscie z treningami i podporzadkowaniem wszystkiego pod B-klase!

Wojciech stwierdził, że nie ma żadnego problemu żeby pomógł nam w trakcie tego sezonu, jak rowniez z wystartowaniem wyzej! A przecież on najlepiej wie ile jest pracy przy tym!


Dlatego spojrzeć na wszystko realnie, z większą wyobrażnią i zrozumieniem (czy jednak rok przerwy nie pozwoli nam się lepiej przygotować do jakby nie patrzec wiekszych wymagań fizycznych, taktycznych itd)

Decyzja należy do nas, dyskutujcie, analizujcie - na pewno w przyszłym tygodniu bedzie musiało sie odbyc zebranie z ostateczna deklaracją!

Pozdrawiam
Kpt

Offline

#2 2012-07-13 21:07:27

Walek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 85
Punktów :   

Re: B-klasa ostateczna decyzja!!

Ja jestem za tym zeby pograc jeszcze ten rok w GLPN i sie przygotowac na nastepny na b - klase

Offline

#3 2012-07-14 19:23:34

 Fabian

Użytkownik

Skąd: Rogoźno
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 32
Punktów :   

Re: B-klasa ostateczna decyzja!!

Jestem za

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog marki materace rehabilitacyjne